Dítě, podstata mé samotné

13. listopadu 2012 v 20:45 | ...vaše Tess... |  ...Kus ze mne...
Čas plyne jako voda a já s mou osobností se vyvíjíme ruku v ruce. Už jako dítě jsem prý byla cílevědomá a velmi výrazná, tedy aspoň podle mojí maminky. Vždy jsem měla k tomu co říci, i když jsem ještě mluvit ani neuměla. :D Vždy jsem si našla cestu jak něco okomentovat. Hodně jsem se vyvíjela a často se přizpůsobovala okolí, které se neustále měnilo. Moje osobnost je velmi výrazná a ve společenosti je hodně znát. Někdy to není zrovna příjemné, ale často to beru jako moji slinou stránku do života, která se musí upgradovat. Vnímám svůj posun vpřed. Sice jsem několikrát spadla na hubu, ale i to vnímám jakýsi tvrdý posun dopředu. Pořád lepší než pád na prdel ne?

Mám naději na lásku. Mám naději v přátelství a budoucnosti. Posunula jsem se dobrým směrem, i když pár odboček jsem si mohla odpustit. Moje osobnost, moje malé milé dítě uvnitř, tak výrazné už od nepaměti, tak ukecané, se mnou kráčí ruku v ruce a v mé podstatě vyrůstá a vytváří se v něco jedinečného. Sbírá vše důležité, učí se z chyb, zvedá mě po pádu. Moje osobnost, tak bojovná a vzdorovitá, ta může za každičký posun vpřed. Moje víra v lepší budoucnost mi dláždí chodník do krásného života. Iluze štěst mi pomáhá překonávat překážky. A ona, moje osobnost, ta to vše sbírá dohromady a roste. Je to květina která podpírá, zdobí a tvoří mne samotnou. Protože to jsem já. A já ji cítím. Jak roste, kvete a voní. Jak se tvaruje a mění. Cítím to...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu =))

KliK

Komentáře

1 Crumb ♀ Crumb ♀ | Web | 13. listopadu 2012 v 20:52 | Reagovat

Ten druhý odstavec je úžasný ;-) Je skvělý, že to takhle dokážeš popsat a já ti věřím, že po té vydlážděné cestě dojdeš hodně daleko ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama