Svět z bláznů

2. července 2012 v 22:54 | ...vaše Tess... |  .. z mojí hlavy..
Stane se vám že vás někdy něco trefí? Jdete si po ulici a někdo vás trefí míčkem, jdeme po parku a veverka vás trefí oříškem, sedíte někde osamotě a nějaký fešák vás trefí pohledem. Co uděláte? Já bych se zasmála, ať už na veverku, nebo na muže. Je pravda, že svět je plný bláznů, ale není to tak zlé, jak to zní. Právě naopak. Já sama jsem taky blázen. A ráda jsem jimi obklopena. S kým jiným provede věci, na které vzpomínáte do konce života? S kým jiným se vám v hlavě tvoří napády, jež by vás v životě ani nenapadly?! No s nějakým bláznem v okolí. Někdy to vůbec není špatné, ale ničeho nesmí být moc. Pozor, taky se to může zvrtnout, ale snad jsem dost rozumní, ne?! Ale vraťme se k těm hezčím věcem.

Některé vzpomínky nejde zapomenout. A ani nechceme. Proč? Ty dobré vzpomínky jsou lepší než jakýkoliv film, protože jsme jejich hrdinové my a naší přátelé. To my jsme jim udělali scénář a ten celý zrealizovali. A je celkem škoda, že si je všechny nenátáčíme. Protože častokrát by to opravdu stálo za to. :D Mít takovou soukromou zbírku. Ale můžeme si je zapsat do deníků. Je jedno v jaké podobě. Ti největší blázni mají vždy při sobě foťák a vše si nafotí. Přiznejme si, je to chytré. Ale ani fotky nejsou lepší než vzpomínky. Proč neumíme přenést vzpomínku do počítače, přesně takovou, jakou jí máme v hlavě? To by bylo super.

Blázen. Může to být slovo hanlivé, ale i lichotka. Já o sobě vím, že jsem malinko narušený člověk. To o mě vypovídá i můj výběr. Můj třídní učitel přede mne vytáhl sedm knížek o všem možném a já si měla vybrat jednu, kterou si od něj vezmu. Mě zaujaly dvě: Největší přírodní katastrofy a 60 největších zabijáků (o zvířatech). :DD Proč jsem nechtěla román nebo básně? Ne, já chci katastrofy nebo zabijáky. To jsem celá já. Někdy je to fajn být blázen, ale musíme žít v realitě. Ne pořád, každý má svůj svět, kde je hrdina, kráska nebo super sportovec. Podle člověka. Avšak uvíznout v něm by byla škoda. I život může být úžasný, a i když není hned teď, věřte mi, vždy vás ještě něco fakt super čeká. Vím z vlastní zkušenosti, že počkat si se vyplácí. Někdy musíme být blázni a riskovat. Pustit se do věcí větších a vydržet. Nevzdat se. Jedině tak dosáhneme cíle. Vtipů o bláznech je dost. :DD Nebojte se být blázen a nelekejte se toho, ne vždy je to špatné. ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama