Krycí název Léto!!

28. června 2012 v 14:55 | ...vaše Tess... |  .. z mojí hlavy..
Je to tak nádherné vpustit do svého života léto. Každý si jej představuje pod paletou barev do zelena, modra, červena ale hlavně žluta. Krásně teplé slunce, ovlažující voda a sladké nanuky, tříště a zmrzliny. V souvislostí s tématem týdne vzpomenu i ledovou čokoládu. Poté spálit cukry plaváním nebo pořádnou procházkou. Konečně po zašedlých dní školy a zimy, ne moc podařeném jaře a období uzavírání známek tak dlouho očekáváné léto. Začínáme plnit své diáře akcemi a festivaly. Většina se ve volné chvilce nechá štětci sluníčka namalovat do barev bronzu. Budeme mít možnost se rozutíkat po světě a poznávat nové oblasti.


Vpustíme do svých dušiček trošku světla a dáme svému tělu prázdniny. Mysl se odprostí od školy. Máme před sebou dva měsíce bez vzdělávání a školní docházky. Je na nás, jak si upořádáme svůj volný čas. Na to jsme se přece tolik těšili. Pro některé to ale znamená mnohem více. Zítřek a prázdniny celkově. Mluvím o sobě a lidi v mém věku. Jsem na konci deváté třídy a končí pro mě povinná školní docházka. Je mi trochu smutno, ale zároveň se těším na novou školu. Nové prostředí a předměty. Nové lidi a snad kamarády. Bude to veliká změna a není to lehké, ale nic jiného nám nezbývá.


Přeju vám, abyste si své léto užili a prožili naplno. Vždyť život je prý tak krátký, že toho stihneme velmi málo. Tak svou šanci nepromarněte a užívejte si. Megaakce pod krycm názvem Léto začíná. Do toho!!

Nápis Summer pochází z blogu velmi šikovných blogerek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama