Konec.. nebo začátek?!

24. června 2012 v 0:06 | ...vaše Tess... |  ..The Vampire Diaries..
Julie Plec nám pěkne zamotala hlavy, když nechala Elenu umřít s upíří krví v těle. Každy si teď klade několik otázek co bude dál. Nejžhavějším tématem je Elenina volba partnera. I když to už vypadalo na uskupení Elena a Stefan, vyplynuly na povrch dřívější potkání s Damonem. Navíc si Elena vzpomene na všechny citové výlevy Damona a jeho lidské stránky. I přes to, že se Julia Plec jasně vyjádřila, že budou se Stefanem chvíli spolu. Jak dlouhá ta chvíle bude?! Některé zajímá jak to vše ponese Jerremy, který nese podíl na její smrti. To přece on přemluvil Matta, aby jí proti její vůli odvezl z města. Navíc nám teď ve městě začne pobíhat nový padouch, který ho chce zničit. A teď, když to bude mezi bratry velmi na tenkém ledu, kvůli záchrany Eleny (kterou každý provedl jinak), kdo město zachrání?!


Pro fanoušky Josepha Morgana mám alespoň dobré zprávy, týkající se s jeho účinkování v seriálu. Jak se Julia vyjádřila, nebylo tělo 100% spálené a jeho osobnost zůstala v Tylerovi. Takže je nám jasné, že jsme ho neviděli naposled. Navíc umřít ani nemůže když stojí za pokrevní linii všech našich milovaných upírů. Nebude už díky Rebecce vyrábět své hybridy (za coč jí asi nebude vděčný) ale i tak bude pořád často vídanou postavou. Když už jsme u Rebeccy, ta to teď asi nebude mít lehké. Naši hrdinové se s ní zrovna moc kamarádit nebou a jak víme Rebecca je velmi ráda uprostřed společnosti. A tento krok (stopka před autem na mostě) udělala kvůli oignoraci z stran všech z jejího okolí. Jak bude reagovat na ještě větší ingoraci?!

No máme se na co těšit a já doufám, že to bude tak zajímavé, jak to vypadá. Nicméňe všem se teď změní životy o 360 stupňů. Ať už Bonnie nebo Caroline. Nebo komukoliv, koho jsem ještě nezmínila. Julia Plec nám toho už dost napověděla, a kdo si chce přečíst celý rozhovor (samozřejmě přeložený), ze kterého jsem čerpala, může zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama